Klasyka. Kolejny „gwałt”.

Kobieta zeznała, że poznała Neymara przez media społecznościowe. Na jego zaproszenie przyleciała do Paryża, a przedstawiciel gwiazdora PSG zorganizował jej bilety lotnicze i zakwaterowanie. Piłkarz miał ją odwiedzić w hotelu niedługo po przylocie. Kobieta twierdzi, że piłkarz „prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu”. Jak zeznała, po kilku chwilach „rozmowy i wymiany czułości Neymar stał się agresywny i przemocą, wbrew woli ofiary, zmusił ją do odbycia stosunku”.

https://www.meczyki.pl/newsy/neymar-oskarzony-o-gwalt-przemoca-zmusil-mnie-do-odbycia-stosunku/114041-n

Po kilkunastu godzinach okazuje się, że:

– To intymne rzeczy, ale muszę je pokazać, żeby udowodnić, że nie doszło do niczego złego. Jestem oskarżany o gwałt, a to bardzo mocne słowo. Zastawiono na mnie pułapkę, a ja w nią wpadłem. Potraktuję tę sprawę jako lekcję na przyszłość – powiedział Brazylijczyk.

Elementem opublikowanego filmu są screeny z komunikatorów internetowych. Można na nich zobaczyć zdjęcia, które kobieta wysyłała Neymarowi. Przesyłała mu też wiele dwuznacznych wiadomości. „Śniłeś mi się. Pokażę ci, co robiliśmy. Ja byłam zwierzyną i szukałam łowcy” – pisała.

https://www.meczyki.pl/newsy/neymar-odpowiedzial-na-zarzuty-o-gwalt-brazylijczyk-ujawnil-intymne-wiadomosci/114054-n

Nie jestem bogaty ani sławny, nigdy nie będę ale gdybym był ( ͡° ͜ʖ ͡°) to unikanie kobiet byłoby koniecznością.

#rozowepaski #niebieskiepaski #metoo #pilkanozna #redpill