17/18.08.2019

Dzień dobry, dziś niewątpliwym hitem będzie rywalizacja Manchesteru City z Tottenhamem. Oprócz tego duużo piłki na wysokim poziomie (w końcu trzy spotkania w Ekstraklasie). Nadmienię tylko, że w spoilerowych tagach przy poszczególnych ligach znajdziecie spotkania, które nie zmieściły się w ramówkach polskich telewizji (tych lig, które są transmitowane).

EKSTRAKLASA
15:00 Śląsk Wrocław – Cracovia (nSport+, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 Arka Gdynia – Lech Poznań (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10
20:00 Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze (TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K)
Wstęp od 19:20 (TVP Sport), 19:30 (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K)

1. LIGA
15:00 Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica (Polsat Sport) – wstęp od 14:45

pokaż spoiler (18:00) Radomiak Radom – Warta Poznań; (19:00) Wigry Suwałki – Podbeskidzie Bielsko-Biała; (20:00) GKS Jastrzębie – GKS Bełchatów

PREMIER LEAGUE
13:30 Arsenal – Burnley (Canal+ Sport 2)
16:00 Southampton – Liverpool (Canal+ Sport 2)
18:25 MANCHESTER CITY – TOTTENHAM (Canal+ Sport 2)

pokaż spoiler (16:00) Aston Villa – Bournemouth; (16:00) Brighton – West Ham; (16:00) Everton – Watford; (16:00) Norwich – Newcastle

LA LIGA
17:00 Celta Vigo – Real Madryt (nSport+, Canal+ Now, Canal+ 4K)
19:00 Valencia – Real Sociedad (nSport+, Canal+ Now)
20:00 Mallorca – Eibar (Eleven 2)
21:00 Leganes – Osasuna (Eleven 1, 4)
21:00 Villarreal – Granada (Canal+ Sport 2)

1. BUNDESLIGA
15:30 Dortmund – Augsburg (Canal+)
15:30 Werder – Fortuna (Eleven 1)
15:30 Leverkusen – Paderborn (Eleven 3)
15:30 Wolfsburg – 1. FC Koln (Eleven 4)
18:30 M’Gladbach – Schalke (Eleven 1, 4)

pokaż spoiler (15:30) Freiburg – Mainz

2. BUNDESLIGA
13:00 VfB Stuttgart – St. Pauli (Eleven 1)

EREDIVISIE
18:30 Venlo – Ajax (Polsat Sport Extra)

MLS
02:00 Chicago Fire – Philadelphia Union (Polsat Sport News)
04:00 LA Galaxy – Seattle Sounders (Polsat Sport News)

MECZ TOWARZYSKI
20:30 Milan – Cesena (Polsat Sport Extra, Polsat Sport Premium 1)

MAGAZYNY
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
22:15 Sportowy wieczór (TVP Sport)

///POZA POLSKĄ TV///

LIGUE 1
17:30 Nantes – Olympique Marsylia
20:00 Amiens – Lille
20:00 Bordeaux – Montpellier
20:00 Metz – AS Monaco
20:00 Nimes – Nicea
20:00 Tuluza – Dijon

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa